MENÜ


Hakkımızda

Renk İlk Yardım Eğitim Merkezi Ailesi olarak hedeflerimiz;

  • Toplumun her kesimine ilk yardım eğitimlerinin verilmesi sağlamak ve özellikle olağanüstü olaylar için hazır ve bilinçli bireylerin yetiştirilmesini sağlamaktır.
  • Özellikle okullarda ilk yardım eğitimlerinin ders olarak anlatılması için gerekli olan her türlü çabayı göstermek.
  • Ülkemizde ilk yardım eğitimlerini uluslararası düzeye getirmek için ilk yardım eğitmeni yetiştiren bir merkez haline gelmek.
  • Toplumumuzun her kesimine yaygın, etkin, çağdaş bir şekilde sağlığa ve insan hayatına önem veren kişi, kurum ve kamuya uluslararası standartlarda her türlü ilk yardım ve acil yardım hizmeti sunmaktır.
  • Uluslararası standartlarda ilk yardım ve acil yardım hizmetlerinin ülkemize yerleştirilmesini, gelişmesini ve etkin bir şekilde yaygınlaştırılmasını sağlamak.

Vizyon

Renk İlk Yardım Eğitim Merkezi olarak müşterisi, çalışanı ve anlaşmalı kurumları ile birlikte ülke ekonomisine değer katmak; ticari faaliyetleri ile sadece içinde bulunduğu toplumun değil, tüm insanlık için faydalı bir kurum olmak; kaliteli, dürüst ve mükemmeliyet odaklı olmaktır.

Misyonumuz

İstanbul Renk İlk Yardım Eğitim Kurumu olarak amacımız uzman eğitmenlerimiz ile birlikte toplumun ilk yardım eğitim hizmeti ihtiyaçlarını karşılayabilmek, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak; güvenilir, kaliteli, yenilikçi ve hızlı hizmet vermektir. Yaptığımız her işte yenilikçi ve yaratıcı çözümler ile müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamak çalışanlarımızın istek ve görüşlerini dinleyerek şirket gelişimine katkıda bulunmalarını sağlamaktır.

Değerlerimiz

Adalet: İşimizde ve ilkelerimizde hak ve adalet duygusu ile hareket eden bir aileyiz.

İnsan Odaklılık: Tüm enerjimizi insan hayatını iyileştirme adarız. Hem çalışanlarımız, hem müşterilerimiz hem de ürettiğimiz değerlerle dokunduğumuz tüm insanların mutluluğu ve gelişimi her zaman önceliğimizdir.

İtibar: İtibarımızı her şeyin önünde tutarız.

Gönüllden Çalışmak: Şartlar ne olursa olsun kurumumuz için, hedeflerimiz için ve insan hayatına değer katacağına inandığımız projelerimiz için gönülden çalışırız.

Yenilikçilik: Çözümlerimizi ve iş modellerimizi sürekli geliştirir, bizi farklılaştıracak olanı buluruz.

Sürdürülebilirlik: Kesintisiz ve uzun vadeli başarıya önem verir, çevremiz için sorumlu davranırız.

menu